В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1074

Компрометирани туристически табели

Начало
13.08.2021
ID:
1074

Друго

Подаден от: Ивайло Мирчев

Място/адрес: 4256, България

Описание: Табели пред пещера Добростански бисер и местност "Превала" са в това състояние. Табела за пещерата в село Добростан не е монтирана и е подпряна на един стълб. Моля да се вземат мерки, туристите плащат немалък вход и виждат на метри от входа подобни гледки.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 31.08.202111:08
    Уважаеми господин Мирчев, уведомяваме Ви, че ОП "Туризъм" гр. Асеновград картотекира в момента всички компрометирани информационни табели с намерение същите да бъдат сменени или обновени.
  • 13.08.202116:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали