В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №1072

Телевизия

Начало
13.08.2021
ID:
1072

Въпрос

Подаден от: Димо Кисов

Място/адрес: Асеновград

Описание: Защо няма ефирна телевизия в града? Кога ще е налична? Срамота, един голям град да няма елементарни комуникации!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител