В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1071

Площадката е в покартително състояние

Начало
13.08.2021
ID:
1071

Опасна детска площадка

Подаден от: Теодора

Място/адрес: ул. „Тутракан“ 12А, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Цялата площадка е изпочупена врата липсва, гумените плочки под люлките ги няма и люлките са завързани и счупени от 2-3 години. нуждае се от освежаване!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.10.202112:03
    Здравейте! Информираме Ви, че в Инвестиционната програма на община Асеновград за 2022 г. ще бъде дадено предложение за проектиране и изграждане на нова детска площадка на посоченото от Вас място.
  • 13.08.202111:05
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали