В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1070

Цялата улица е дупка до дупка

Начало
13.08.2021
ID:
1070

Опасна улична дупка

Подаден от: Teodora

Място/адрес: ул. „Асеница“ 5, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Цялата улица е в ужасно състояние, нужда е се от нов асфалт или поне запълване на дупките


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 31.08.202109:04
    Уведомяваме Ви, че ул. "Асеница"и компрометираната й част е предвидена за изпълнение в инвестиционна програма 2021г. Към момента се избира фирма изпълнител, след като бъде избран такъв, ще се пристъпи към последващи действия.
  • 13.08.202111:04
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали