В процес 89 Приключени 1953

Сигнал №107

Невъзстановена тротоарна настилка след авария на ВиК

Начало
20.03.2020
ID:
107

Друго

Подаден от: Яна Стоева

Място/адрес: Асеновград, ул. Панайот Сребров 2

Описание: След авария на ВиК ЕООД тротоарна настилка не е възстановена в нормалният вид, който трябва да бъде и тротиарът да служи на минаващите хора през него.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител