В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1067

Опасни улични дупки

Начало
12.08.2021
ID:
1067

Опасна улична дупка

Подаден от: Пламен

Място/адрес: ул. „Гергана“ 18, 4247 кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: Две огромни дупки, на около 10 метра една от друга, при които трябва да спреш за да преминеш и след сериозни дъждове ще се превърнат в ями.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 11.11.202116:07
    Уведомяваме Ви, че след извършен оглед на място и съгласуване с ВиК на ул. "Гергана", кв. Горни Воден има множество ВиК аварии и при отстраняването им настилката се възстановява. При компрометирана настилка по причини различни от аварии се възстановат от общината. Към днешна дата компрометираните дупки са запълнени, като се надяваме да получим отново сигнал в случай на поява на нови такива, за да се установи причината за тяханта поява.
  • 12.08.202114:39
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали