В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1066

Счупен светофар

Начало
12.08.2021
ID:
1066

Неработещ светофар

Подаден от: Мариела Попова

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 97, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Светлината сигнализация за пешеходци я няма ,както и брояча за автомобилите не работи


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител