В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1063

Опасно кръстовище

Начало
12.08.2021
ID:
1063

Предложение

Подаден от: Никола Стойков

Място/адрес: ул. „Раковска“ 20, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: На вашето внимание моля да бъде спешно урегулирано с пътни знаци кръстовището на ул. Раковска и ул. Панайот Сребров , което в момента не е и никой водач на МПС ,който се изкачва по ул. Панайот Сребров в посока нагоре към ул. Отон Иванов , преминава през цитираното кръстовище с голяма скорост, без изобщо да спазва правото на преминаване на дясностоящия участник в движението, който идва по ул. Раковска от позиция черквата св. Троица и навлиза в кръстовището с предимство. Вече трети път (вчера 11.08.2021г) замалко на късмет избегнах да ме направят на каша в моя автомобил в страничен удар на прелетял през кръстовището с автомобила си водач непосредствено пред мен , който ми отне предимството и само рязкото ми спиране предотврати фатално ПТП. Настоявам за спешно поставяне на знаци там.


Статус: Приключен
Оценка: 2 от 1 потребител

История на промените

  • 10.11.202108:50
    Здравейте, уведомяваме Ви, че ще бъдат поставени знаци съгласно генералния план за движение.
  • 24.08.202110:14
    Здравейте! Предложението Ви ще бъде разгледано на заседание на Общинската комисия по безопасност на движението и - съответно - за промяна на Генералния план за организация на движението.
  • 12.08.202110:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали