В процес 193 Приключени 2657

Сигнал №1062

БОКЛУК

Начало
11.08.2021
ID:
1062

Отпадъци/почистване

Подаден от: Блага ИваноВа

Място/адрес: ул. Просвета 11А

Описание: Отново две седмици не е вдиган боклука !!!!!! Отново смърди и Отново е 40 градуса и кошовете са развъдник на всевъзможни гадости и болести !!!!!??????


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител