В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1061

Постоянно течаща вода по ул.Свети Кирик и ул.Горноводенско шосе

Начало
11.08.2021
ID:
1061

Теч на вода

Подаден от: Иван

Място/адрес: Горниводенско шосе, 4247 Асеновград, България

Описание: Всекидневно и постоянно по улица Свети Кирик и улица Горноводенско шосе (около хотел Чифлика и Домът за стари хора) тече някаква вода по пътното платно! Това е постоянно, без да спира. Моля някой от отдел Екология да провери случая и защо тази вода се изпуска на пътното платно, денонощно! Не е редно да тече там, разбива пътната настилка! Зимно време дори замръзваше и създаваше проблеми за движението! Водата тече от много време и никой не взима мерки, за да реши проблема! Моля общината да задейства компетентните органи и да се реши веднъж за винаги това недоразумение!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител