В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1060

Опасни дупки по ул.Македония, кв.Горни Воден

Начало
11.08.2021
ID:
1060

Опасна улична дупка

Подаден от: Иван

Място/адрес: ул. „Македония 11, 4247 кв. Горни Воден, Асеновград, България

Описание: По цялата улица Македония (кв.Горни Воден) има големи дупки. Някой от тях са дълбоки по 20-30см. Опасни са за движението. Създават предпоставки за ПТП, също така човек може да си потроши колата, ако влезе в някой от "кратерите"! Моля да бъде изпратена фирма, което да запълни големите дупки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител