В процес 41 Приключени 1323

Сигнал №1059

Буйна растителност на пътя между кв.Запад и кв.Горни Воден

Начало
11.08.2021
ID:
1059

Опасна улична дупка

Подаден от: Георги

Място/адрес: ул. „Стоян Джансъзов“ 5А, 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Пътят между кв.Запад и кв.Горни Воден е обрасъл с растителност от двете страни. Пътното платно на места е изключително стеснено и опасно за движение! Неподдържането на пътя води със себе си предпоставки за ПТП! По този път много често вървят и пешеходци, което затруднява движението на автомобили, още повече! Моля общината да изпрати хора и да почистят растителността около пътното платно! Ако не се вземят мерки е въпрос на време да се случи ПТП!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 11.11.202116:52
    Здравейте, уведомяваме Ви, че февруари месец 2022 год., ще се обходи общинската пътна мрежа и ще се извърши планово почистване от растителност за осигуряване на видимост от превозните средства.
  • 12.08.202109:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали