В процес 186 Приключени 2716

Сигнал №1056

.... след ремонта на Ул."Странджа"

Начало
10.08.2021
ID:
1056

Друго

Подаден от: Ива Илиева

Място/адрес: Ул.Богомилска 23

Описание: Здравейте! Адмирации за добре свършената работа, относно укрепването и ремонта на ул."Странджа". НО на един въпрос, обаче, не намирам отговор. След приключването на втория етап от строително-монтажните работи, кой и колко време е нужно да се почистят/преместят/извозят строителните материали, които фирмата-изпълнител остави след себе си. Става въпрос за големи купища от баластра/фракция, и фин пясък, които са стоварени непосредствено пред дома ми, и през които се налага всеки ден да минаваме като през препятствия, за да се приберем. А именно пред къщата на ул."Богомилска"23 и 21, там, където свършва ул."Странджа", там, където се позиционираха всички материали и машини, с които се работеше.Повече от десет дни обаче вече не се работи, но не се и почиства. Моля, вземете мерки!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител