В процес 196 Приключени 2657

Сигнал №1054

Неправилно паркиране и неспазване на знаци

Начало
09.08.2021
ID:
1054

Въпрос

Място/адрес: Ул. Стара планина

Описание: Здравейте! Искам да попитам дали би могло да бъде осществен по - стриктен контрол относно движението на автомобили по ул. "Стара планина", тъй като масово шофьорите нарушават знака "забранено влизането", който стои точно до ресторант "Омония". От двата края на ул. "Цар Освободител", която се свързва с другата, сиреч, кръстовището на това място, е отрупана с паркирали коли, и наглите шофьори нарушават знака и стават задръствания и предпоставки за ПТП. Има ли възможност да се постави камера на това място и нарушителите да бъдат глобявани? Отделно от това, много коли спират непосредствено преди кръговото кръстовище, за да отидат до аптеката или до баничарницата.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 12.08.202111:58
    Здравейте! При извършената проверка на 11.08.21 г. в 08:00 ч. от Дейност "Инспекторат, паркинги и гаражи", относно неправилно паркиране и неспазване на знаци до ресторант "Омония", беше установено наличието на нарушители, които бяха санкционирани на място. Ще се проучи възможността за поставяне на видеокамери на посочения участък.
  • 09.08.202114:55
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали