В процес 45 Приключени 1244

Сигнал №1053

Не можем да разрешим проблема със запушване тръбата с обратната вода в блока

Начало
09.08.2021
ID:
1053

Теч на вода

Подаден от: Юлия Батинкова

Място/адрес: Асеновград бул.България 19

Описание: От много години шахтата в избеното помещение избива с обратни води, вика се почистващ камион и след 6 месеца същото се повтаря.Не ползвам избата,защото е невъзможно,развъдиха се хлебарки.Какво може да се направи друго,разбрах,че наклона на тръбата бил обратен.Събираме се входа на събрание и нищо не се решава,може би фирма би могла да оправи проблема, но и пари не искат да дават.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 09.08.202115:15
    Уважаема г-жо Батинкова, съгласно Закона за управление на етажната собственост, следва да проведете общо събрание на всички собственици, за което съответно - да съставите протокол, и да повикате специалист да извърши оглед, за да Ви насочи какво точно следва да се направи и по какъв начин да се реши проблемът.
  • 09.08.202111:53
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали