В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1052

сигнал

Начало
08.08.2021
ID:
1052

Друго

Подаден от: Иван Костадинов

Място/адрес: Зона 5 , 4232 жк. Запад, Асеновград, България

Описание: Може ли да проверите защо не работи капковото напояване на ул."Стоян Джансъзов" или по-точно Зона 5 в кв."Запад"?Толкова хубаво беше направено и сега всичко съхне.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 23.09.202110:39
    Уважаеми г-н Костадинов, имаше констатирана авария в Зона 5, която е отстранена. Поливната система в момента, видно от зеленината, работи. Използваме настоящия отговор, за да призовем за опазване от вандалски прояви върху изграденото благоустрояване. Последното коментираме във връзка с констатирани изтръгнати пръскачки, което води до некоректна работа на поливната система. Призоваваме да продължавате да подавате сигнали при установяване на нередности и Ви уверяваме, че същите ще бъдат предавани директно и на РУ - Асеновград.
  • 09.08.202110:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали