В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1051

Опасно куче

Начало
07.08.2021
ID:
1051

Друго

Място/адрес: ул. „Бузлуджа“ 2, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: В къща на улица Бузлуджа 2 живее видимо агресивно куче, което се разходжа на ръба на къщата и лае агресивно по минувачите долу на улицата. Кучето не е вързано, оградата не е обезопасена, стопанинът разчита на факта че кучето няма да скочи от 2 метра ограда на двор. Проблемът е че кучето ходи по ръба може и без да иска да падне и тогава не знам как би реагирало, налага ни се да избягваме улицата от страх.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 20.08.202115:25
    Уведомяваме Ви, че на собственика на кучето е съставено предписание със срок постоянен, за отглеждането му вързано на повод при отсъствие на стопанина. При повторно подаден от гражданин сигнал ще бъде съставен акт за установяване на административно нарушение.
  • 09.08.202110:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали