В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1049

Опасна детска площадка

Начало
06.08.2021
ID:
1049

Опасна детска площадка

Подаден от: Илина Колева

Място/адрес: Градски парк

Описание: Детско съоръжение тип къщичка с две пързалки в площадка, намираща се в големия градски парк, е сериозно компрометирано и опасно за игра. Има пропаднали дъски и излезли пирони на пода.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител