В процес 157 Приключени 2633

Сигнал №1047

Улично осветление

Начало
04.08.2021
ID:
1047

Неработещо улично осветление

Подаден от: Бисер

Място/адрес: Генерал Данаил Николаев 7

Описание: Здравейте, от дълго време насам не работи уличното осветление пред нас и почти цялата улица. Ще бъдем благодарни ако вземете своевременни мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител