В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1046

Дупка на пътя

Начало
04.08.2021
ID:
1046

Опасна улична дупка

Място/адрес: ул. „Сливница“ 22А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Всичко под асфалта е пропаднало и се вижда пропаст, а отгоре се е получила дупка, шахтата се е натдигнала и колите опират в нея. На всичкото отгоре постоянно има спрени коли около шахтата и няма начин да се избегне!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 05.11.202116:43
    Здравейте, уведомяваме Ви, че е извършен оглед на място, установено е че между двете шахти в началото на ул."Искра" до трафопоста има порапдане. Уведомени са "Водоснабдяване и канализация" и фирмата изпълнител по възстановяванто на асфалтовата настилка. В понеделник (8.11.2021г.) ще се предпиремат действия по отстраняване на ВиК аварията, (тъй като ако се възстанови само асфалтовата настилка това ще доведе до ново пропадане) и след това фирмата изпълнлител ще възстанови и компрометирания участък.
  • 05.08.202109:26
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали