В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1045

Пешеходците са в опасност

Начало
04.08.2021
ID:
1045

Друго

Подаден от: Катерина Гоцева

Място/адрес: бул България

Описание: Предложението ми е да се поставят камери по бул. България и да се осъществява контрол на скоростта на движение. Както и да се постави нависоко мигащи светлини , които предупреждават шофьорите за пешеходна пътека в района на бензиностанция ШЕЛ. Това са едни от най- опасните места за пресичане на пешеходци.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 10.11.202108:33
    Здравейте, уведомяваме Ви, че по отношение на светещи знаци за пешеходна пътека, ще бъде проучена възможността за закупуването им и при осигуряване на средства ще бъдат поставени.
  • 24.08.202110:19
    Здравейте! Предложението Ви ще бъде разгледано на заседание на Общинската комисия по безопасност на движението и - съответно - за промяна на Генералния план за организация на движението. Относно контрола на скоростта на движение, сигналът Ви ще бъде препратен по компетентност към РУ - Асеновград.
  • 05.08.202109:25
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали