В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1044

Тротоарът е за ПЕШЕХОДЦИ! Това е втори сигнал по тои казус.

Начало
04.08.2021
ID:
1044

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Място/адрес: Кафе "Ада"

Описание: Подавам втори сигнал по същия казус, защото първият е №773 и е със статус ПРИКЛЮЧЕН, но явно не сте с свършили рботата! 07.07.202116:20 Здравейте! Съоръженията ще бъдат премахнати, тъй като на заведението не се разрешава търговията на открито в този участък. 27.05.202116:51 Здравейте! Уведомяваме Ви, че управителят на кафе–аперитив ”Ада” е подал заявление за регистрация на търговска дейност на открито. Заявлението ще бъде разгледано на Комисия по безопасност на движението. 15.04.202110:10 Сигналът е получен и е в процес на обработка.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 01.11.202116:05
    Уважаема госпожо Гоцева, уведомяваме Ви че на основание чл. 18 от Нардебата за условията и реда за извършване на търговска дейност на територията на община Асеновград е издадено разрешение за регистрация на търговска дейност на открито и за разполагане на маси за сервиране на открито на фирма "Челси 55" ЕООД , кафе - аперитим "Ада" . Ще бъдат извършвани регулярно проверки дали търгонеца разполага масите за сервиране на открито според одобрената схема.
  • 05.08.202109:18
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали