В процес 94 Приключени 2818

Сигнал №1042

Паркиране

Начало
04.08.2021
ID:
1042

Предложение

Подаден от: Даниела Атанасова

Място/адрес: ул. Трети март № 34

Описание: Уважаема Общинска Администрация, моля вземете под внимание предложението , което ще отправя, защото то ще реши много от проблемите с паркирането не само на ул. Изложение, а и като цяло в града! Премахнете човешкия фактор при плащане и пропускане на автомобили на паркингите общинска собственост. Не е много трудно да се закупят машини за таксуване и пропускане на автомобилите. Една на входа и една на изхода на паркинга. Мисля, че се сещате, кои са тези машинки, има ги във всеки МОЛ, който посещавате. Колкото и за вас да е голяма инвестиция, мисля, че Община Асеновград е по- платежоспособна от един магазин. Приемането на това предложение ще доведе до намалението на загубите на ОП Паркинги и гаражи и ще спести един солиден паричен поток, който се харчи за заплати на персонал без работа!!!


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 01.03.202211:31
    Уважаема госпожо Атанасова, Дейност „Инспекторат паркинги и гаражи“ е внесла предложение към инвестиционната програма на община Асеновград за закупуваното на подобен тип бариери, които да бъдат монтирани в централна градска част. Благодарим за вашето предложение.
  • 04.08.202113:36
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали