В процес 78 Приключени 2374

Сигнал №1038

Запрашаване на въздуха.

Начало
03.08.2021
ID:
1038

Отпадъци/почистване

Подаден от: Васил Василев

Място/адрес: бул.България

Описание: Здравейте! Днес, 03.08.2021 г., за пореден път през това лято се почиства бул."България" от паднали листа. Листата се събират с обдухване, но се запрашява адски много въздуха! Тоива ли е единствения начин? Нямах избор и трябваше да мина покрай работниците, но дрехите ми станаха сиви, целия бях полепнол с прах, а след това 10-15 мин. не спрях да кашлям от праха, който вдишах, независимо, че си бях сложил маска на устата и носа до като минавах. За колите няма да описвам на какво приличат след това "почистване"! Моля, вземете мерки и осигурете друг начин за почистване на падналата шума. Не може през седмица, цяло лято да ставаме като коминочистачи и да дишаме този прахоляк.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител