В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №1034

Изгнила детска пързалка

Начало
01.08.2021
ID:
1034

Опасна сграда или съоръжение

Подаден от: Иван Йорданов Атанасов

Място/адрес: ул. „Стара планина“ 5, 4230 Градски, Асеновград, България

Описание: Здравейте, подът на пързалката в централният парк е изгнил и е проподнал в единитя край. Моля да се вземат необходимите мерки и да се поправи преди някое дете да е пострадало. Предварително благодаря !


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител