В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №1031

Относно ул. Странджа

Начало
31.07.2021
ID:
1031

Въпрос

Подаден от: Владимир Шопов

Място/адрес: Странджа 25

Описание: Здравейте. Има ли служител на Общината, който да контролира ремонта извършван на ул. Странджа. Защото, така възстановена улицата с пътните ивици, само на 2,5м., ще се разруши още при първият проливен дъжд. Освен това наклона е така направен, че водата влиза в дворовете, и избите на къщите. Улиците са собственост на Общината и тя като стопанин би трябвало да се интересува как изглеждат. А улица Странджа изглежда ужасно!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.08.202115:48
    Уважаеми г-н Шопов, община Асеновград изпълни частта от проекта, обхващаща пространството, върху което са разположени паветата в жълт цвят. Останалата част от улицата е изпълнена от ВиК - Пловдив. Ще бъде извършена проверка по сигнала Ви.
  • 02.08.202109:08
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали