В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1030

Силно скърцащи люлки

Начало
30.07.2021
ID:
1030

Друго

Място/адрес: Ул. Отон Иванов

Описание: Съоръженията на детската площадка пред храм “Св. Архангел Михаил’’ се нуждаят от поддръжка. Когато деца се люлеят или използват фитнес уредите, постоянно се чуват силно неприятни и скърцащи звуци дори и при затворени прозорци! Цитирам подадена от общината информация за предстоящите ремонти: “в Квартал "Изток" - до църква "Свети Архангел Михаил“ - старт на ремонта от 15.07.21 г.”


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител