В процес 39 Приключени 1325

Сигнал №1028

Път,който скоро ще пропадне

Начало
30.07.2021
ID:
1028

Опасна улична дупка

Подаден от: Иван Иванов

Място/адрес: ул. „Сливница“ 22А, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Съвсем скоро ще има пропадане на път,под асфалта няма нищо! До трафопоста зад Палеонтологичен Музей (бившият Младежки дом). В близост до кабинета на д-р Гърков. Дано не пострада някой докато общината вземе мерки.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 05.11.202116:42
    Уважаеми господин Иванов, уведомяваме Ви, че е извършен оглед на място, установено е че между двете шахти в началото на ул."Искра" до трафопоста има порапдане. Уведомени са "Водоснабдяване и канализация" и фирмата изпълнител по възстановяванто на асфалтовата настилка. В понеделник (8.11.2021г.) ще се предпиремат действия по отстраняване на ВиК аварията, (тъй като ако се възстанови само асфалтовата настилка това ще доведе до ново пропадане) и след това фирмата изпълнлител ще възстанови и компрометирания участък.
  • 30.07.202113:59
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали