В процес 192 Приключени 2653

Сигнал №1027

Липсващо осветление

Начало
30.07.2021
ID:
1027

Неработещо улично осветление

Подаден от: Иванка Манова

Място/адрес: с. Долнослав, Борова 11

Описание: Уважаеми, Пиша Ви отново във връзка със сигналите ми с номер 171, 203 и 216. Все още очакваме да намерите вариант за осъществяване изпълнението на уличното осветление на ул.Борова в с.Долнослав. В началото на годината г-н Ковачев(кметския наместник) обеща, че ще бъдат монтирани 2 осветителни тела. Към момента нищо не е осъществено. Очаквам да предприемете незабавни мерки, както и отговор в законоустановения срок!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител