В процес 37 Приключени 1744

Сигнал №1025

Бездомни кучета

Начало
29.07.2021
ID:
1025

Безстопанствени кучета

Подаден от: Иван Бинев

Място/адрес: ул. „Никола Й. Вапцаров“ 9В, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Глутница от около шест /6/ безстопанствени кучета тормози живеещите в района. Няколко пъти се спускат срещу мен , като на 28. 07. 2021 година едното ме захапа за обувката .Моля да се вземат необходимите мерки срещу тази напаст и индивидите , които хранят животните .Свидетели на случката са работещите в магазина за дрехи , шивашкото ателие и козметичното студио. Надявам се , че предизборните обещания за справяне с проблема не са били само думи! п.п. Обичам животните и имам домашен любимец .


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 20.08.202115:29
    Уважаеми господин Бинев, уведомяваме Ви, че при обход на района описан в сигнала Ви, на 18.08 и 19.08. безстопанствени агресивни кучета не бяха открити.
  • 30.07.202116:16
    Уважаеми Господин Бинев, Уведомяваме Ви, че всички установено агресивни кучета, при възможност от страна на приюта, ще бъдат настанени в него. Ще потърсим и съдействие от НПО, с които Общината си сътрудничи, с цел намиране на осиновители. Относно храненето на безстопанствени кучета при обходи на района и установяване на нарушители ще бъдат наложени административни санкции.
  • 30.07.202108:34
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали