В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1024

Улично осветление

Начало
28.07.2021
ID:
1024

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Стою шишков 5

Описание: Добър ден, бях подал сигнал за улично осветление !Няма резултат ,много е тъмно и опасно !


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 04.08.202115:46
    Здравейте! Уведомяваме Ви, че уличното осветление на територията на гр. Асеновград е проектирано и изградено през стълб. На пресечките на ул. "Стою Шишков" с улиците "Оборище" и "Атанас Мишев" има монтирани осветителни тела. Не се предвижда монтиране на осветително тяло на стълб пред ул. "Стою Шишков" №5.
  • 28.07.202112:29
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали