В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1023

Повреда на Пързалката на Детска площадка

Начало
27.07.2021
ID:
1023

Опасна детска площадка

Подаден от: Х.Ботев

Място/адрес: Stehrweg

Описание: Повреда на захващане на червената Пързалка на първата Детска площадка в парка до Паметника Цар Иван Асен 2ри. Моля за незабавна реакция и поправка на пързалката за да не се нарани някое Дете.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител