В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1022

Мръсотия навсякъде!Тук не е почиствано от месеци...

Начало
27.07.2021
ID:
1022

Отпадъци/почистване

Подаден от: Снежа Сиракова

Място/адрес: ул. „Цар Иван Асен 2“ 114, 4230 Зъбче, Асеновград, България

Описание: Този участък не е почистван от месеци. Защо плащаме данаци ?Искам да живея чист и зелен град. Служителите в община Асеновград не виждате ли в ,каква мръсотия тъне Асеновград????


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител