В процес 50 Приключени 1312

Сигнал №1021

Рязане с резачка в 8ч. сутринта от съседи

Начало
27.07.2021
ID:
1021

Нарушаване на обществения ред/шум от заведения

Подаден от: Десислава Митева

Място/адрес: Кв. Баделема

Описание: Искам да се оплача от съседи от блок 10 в квартал Баделема,живущи на 4 я етаж! Почти всеки ден в 8ч. сутринта се започва рязане на дърва с резачката и не спира с часове.. отидох и разговарях с въпросните мъж и жена,но бях нападната и обидена и в крайна сметка не постигнах нищо.. Най-утчиво ги помолих да започват поне в 9ч. ,тъй като ми будят многократно детето и никак не е приятно,но те не ми обърнаха особенно внимание и дори ме изгониха с викове! Моля,полицията да предприеми съответните мерки! Това не се търпи дори в съботен ден не спират!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител