В процес 111 Приключени 2208

Сигнал №1020

Не работещо улично осветление

Начало
27.07.2021
ID:
1020

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Ул . "Атанас Свещаров " -21

Описание: Уличното осветление на ул " Атанас Свещаров " 21 не функционира от дълго време. Моля службите отговорни затова да възстановят осветлението.


Статус: Приключен
Оценка: 4 от 1 потребител