В процес 49 Приключени 1719

Сигнал №102

Извънредно положение

Начало
18.03.2020
ID:
102

Предложение

Подаден от: Добромир

Място/адрес: кв. Запад

Описание: Има ли възможност общината да сложи препоръчителни или дори забранителни табели за игра на детските площадки докато тече извънредното положение. Всекидневно забелязвам деца на групички по площадките.


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 23.03.202016:32
    Здравейте! Ангажимент по контрола върху посещението на хора в детските площадки, във връзка с извънредното положение, имат органите на МВР, съгласно заповедта на министъра на здравеопазването, според която се преустановяват посещенията на паркове, градски градини, спортни и детски площадки и съоръжения на открити и закрити обществени места.
  • 23.03.202016:26
    Здравейте! Ангажимент по контрола върху посещението на хора в детските площадки, във връзка с извънредното положение, имат органите на МВР, съгласно заповедта на министъра на здравеопазването, според която се преустановяват посещенията на паркове, градски градини, спортни и детски площадки и съоръжения на открити и закрити обществени места.
  • 19.03.202014:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали