В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1019

Не работещо улично осветление

Начало
26.07.2021
ID:
1019

Неработещо улично осветление

Място/адрес: Асеновград ул.Речна 27

Описание: Пуснах сигнал преди 1 месец че не работи уличната лампа пред входа на блока моля след този сигнал вече да е смените понеже има деца и възрастни хора а не се вижда нищо вечер . Благодаря !!!!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител