В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1018

Така повече не може

Начало
26.07.2021
ID:
1018

Отпадъци/почистване

Подаден от: Димитър Георгиев

Място/адрес: Атанас Мишев кръстовище с Росица

Описание: Здравейте,това е поредния сигнал който отправям. Моля да се вземе решение за преместването на контейнера. В махалата няма кофи за боклук по думите на хората който живеят там,и затова изхвърлят отпадъци където и както им падне. Не сме длъжни да ставаме заложници на това. Писал съм доста до Общината и ако не се измести контейнера ще изпратя сигнал и до телевизиятя. Това не се търпи повече


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 28.07.202111:10
    Уважаеми г-н Георгиев, във връзка с получен сигнал от Вас на 26.07.2021г. е извършена проверка на място от служители на отдел „ЕОС” при Община Асеновград и фирма „КМД”ЕООД. Посоченият от Вас контейнер тип „Бобър” за твърди битови отпадъци е разположен върху публична общинска собственост. Същият е поставен след решение на комисия, която е определила схема за поставяне на контейнери на територията на гр.Асеновград. В тази връзка контейнерът е поставен правилно и законосъобразно. На всички домакинства, които живееят в кв.Лозница са предоставени съдове за битови отпадъци тип „Кука” и същите се обслужват ежедневно.
  • 27.07.202110:32
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали