В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №1017

Всички дръвчета изсъхнаха за 1 месец, ЗОНА Б5 Ж.К Запад бл.102

Начало
26.07.2021
ID:
1017

Друго

Подаден от: Митко Делчев

Място/адрес: ж.к Запад, блок 102, Стоян Джамсъзов 11

Описание: Дървчетата който бяха заседени преди 2-3 месеца за озеленяване в жк.ЗАПАД Бл.102, зона Б5 сега са вече са ИЗЪХНАЛИ, всички фирми работят по една и съща схема, до като усвоят парите. Как не ги е срам, защото има толкова деца и живуващи, то и маркировката на пътя избледня карат като луди, децата едвам пресичат, молим и един легнал полицай да се сложи както си беше, никой не мисли за бъдещето на България!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 09.09.202115:33
    Уважаеми г-н Делчев, имаше констатирана авария зад бл.105, която е отстранена. Поливната система в момента, видно от зеленината, работи. Използваме настоящия отговор, за да призовем за опазване от вандалски прояви върху изграденото благоустрояване. Последното коментираме във връзка с констатирани изтръгнати пръскачки, което води до некоректна работа на поливната система. Призоваваме да продължавате да подавате сигнали при установяване на нередности и Ви уверяваме, че същите ще бъдат предавани директно и на РУ - Асеновград.
  • 27.07.202110:30
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали