В процес 57 Приключени 2546

Сигнал №1016

Засаждане на дървета

Начало
24.07.2021
ID:
1016

Предложение

Подаден от: Георги

Място/адрес: ул. Цар Иван Асен II 127, 4230 Асеновград, България

Описание: Цялата отсечка от старите гробища до разклона за Козаново може да се засадят дървета мястото между двете пътни платна,защото няма една сянка ,а ще поемат и мръсотията от ужасния трафик.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 28.07.202114:49
    Относно Вашето предложение за засаждане на дървета по разделителната ивица на Козановско шосе, ще обмислим предложението Ви и на по-късен етап ще вземем решение относно неговата реализация
  • 26.07.202109:01
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали