В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1015

Неработещ улично осветително тяло

Начало
22.07.2021
ID:
1015

Неработещо улично осветление

Подаден от: М

Място/адрес: ул. „Цар Освободител“ 34, 4230 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, на 20,07,2021 около 20:00 часа служебен бус мерцедес спринтер, брандиран с фирмено лого на ЛЕО ЕКСПРЕС, при качване на тротоар на заден ход за товаро-разтоварна дейност в офиса им, намиращ се на ул. Цар Освободител до номер 34, се удари в осветителното тяло на тротоара и съответно спря да функционира. Това е третия сигнал в рамките на три месеца. Предполагам и предишните два са били следствие на маневрите на шофьорите от въпросната фирма.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител