В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1012

Нефункционираща шахта

Начало
20.07.2021
ID:
1012

Друго

Подаден от: Борис Стойчев

Място/адрес: Стоян Джансъзов 10

Описание: Липсват решетките на шахтата,която е пълна с кал и камъни и не поема дъждовната вода( за което е предназначена)


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 02.09.202115:25
    Уважаеми господин Стойчев уведомяваме Ви че служители на община Асеновград са извършили оглед, установено е, че въпросното пропадане е в резултат на изграждането на т.нар. Воден цикъл в гр. Асеновград. Фирмата изпълнител на "Водния цикъл" е официално уведомена за компрометирания участък, тъй като тя има ангажимент да го отстрани.
  • 20.07.202116:46
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали