В процес 61 Приключени 2546

Сигнал №1011

Проблемът на ул. "Илинден" 7

Начало
20.07.2021
ID:
1011

Отпадъци/почистване

Подаден от: Мария Георгиева

Място/адрес: Ул. "Илинден" 7

Описание: В следствие на непрекъснатият проблем с тръбите и в момента откритата дупка, районът около ул. "Илинден" и ул. "Цар Освободител" е потънал в прахоляк. Част от калта /вече прах/ бяха събрани в чували, които все още са струпани на купчина и вече се късат. Живея точно срещу дупката. Къщата и колите ни вечно са в прах. Моля вземете мерки по почистването.


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 30.07.202115:19
    Уважаема г-жо Георгиева, уведомяваме Ви, че въпросният участък е почистен.
  • 21.07.202115:23
    Уважаема г-жо Георгиева, уведомяваме Ви, че ще бъде пренасочена група от жени – метачки на „КМД“ ЕООД за почистване, на описания участък – ул. “Илинден“ и ул. “Цар Освободител“.
  • 20.07.202114:50
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали