В процес 34 Приключени 1645

Сигнал №1010

Опасна улица

Начало
20.07.2021
ID:
1010

Опасна детска площадка

Подаден от: Атанас Марков

Място/адрес: ул. „Тутракан“ 12, 4231 Център, Асеновград, България

Описание: Здравейте, обръщам се от името на всички родители живущи около детската площадка на ул. Тутракан 12. Молим Ви най-искрено, да бъдат поставени съоражения тип изкуственни препятствия "легнал полицай" преди да стане инцидент с някое от децата играещи на площадката и около нея, а те вече наброяват над 30 на възраст от 1 до 12 години. Шофьорите нямат никаква видимост поради паркиралите автомобили. А "Добрите" водачи на МПС явно мислят че, скромната права 250м. уличка е драк писта Калояново. Молим за Вашето съдействие и благодаря предварително за разбирането.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 10.11.202110:29
    Здравейте, уведомяавме Ви, че на този етап не се предвижда изграждане на изкуствена неравност, тъй като същата не е приета в генералния план за организация на движението.
  • 24.08.202110:08
    Здравейте! Предложението Ви ще бъде разгледано на заседание на Общинската комисия по безопасност на движението и - съответно - за промяна на Генералния план за организация на движението.
  • 20.07.202114:49
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали