В процес 193 Приключени 2653

Сигнал №1009

Не премахнати агитационни материали в срок от 7 дни след изборите.

Начало
19.07.2021
ID:
1009

Отпадъци/почистване

Подаден от: Валентин Димитров

Място/адрес: бул. България 69, ет.1, ап.4

Описание: Непремахнати в срок агитационни материали на общинския блок с-щу пазара. Не стига, че блока е мръсен и мирише на пикня, ами и тези плакати допълнително загрозяват.


Статус: Приключен
Оценка: 1 от 1 потребител

История на промените

  • 17.08.202111:43
    Уважаеми Господин Димитров, уведомяваме Ви, че района на ул. “Васил Левски“ № 7 се почиства ежедневно от работници към сметосъбиращата фирма и такива по чл.12 от ППЗСП. Относно агитационните материали общинска администрация е предприела действия по почистването им.
  • 20.07.202108:31
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали