В процес 61 Приключени 2547

Сигнал №1008

Ужасна мръсотия на "Конската чешма"!

Начало
19.07.2021
ID:
1008

Отпадъци/почистване

Подаден от: Екатерина Боярова

Място/адрес: ул. Христо Ботев

Описание: Повече от месец, така наречената "Конска чешма", тъне в мръсотия. След последната буря, голям клон се откъсна от дървото над нея и сега започва да прилича на сметище. Моля фирмата, която трябва да почисти мястото, да си свърши най-после работата!


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител