В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1006

Липса на улично осветление

Начало
19.07.2021
ID:
1006

Неработещо улично осветление

Подаден от: Катя Димитрова

Място/адрес: Асеновград ул Цар Освободител

Описание: Липса на улично осветление на ул Илинден и Цар Освободител и на парка на Цар Освободител


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител