В процес 194 Приключени 2653

Сигнал №1004

Мизерия в парка до ЖП гарата

Начало
18.07.2021
ID:
1004

Отпадъци/почистване

Подаден от: Иван Йорданов Атанасов

Място/адрес: Асеновград, 4230 Асеновград, България

Описание: Пълна мизерия и липса на отговорност от страна на общината! Това е първото нещо което виждат пристигащите с влака от Пловдив. Така изглежда най-красивия град на България за 2014г., направо прелестно! Моля общината да предприеме необходимите действия за почистването и поддържането на този парк, както и на всички останали!


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 19.07.202116:28
    Уважаеми г-н Атанасов, община Асеновград не е собственик на парка до ЖП гарата в града, т. нар. "Гарова градинка". Парковото пространство попада в имот, който е частна собственост. Община Асеновград няма право да предприема каквито и да било действия в частен имот, в това число - и за почистването и поддържането на парка. Собственикът многократно е получавал уведомления от общинската администрация и същият периодично почиства и пространството. Надяваме се гражданите на Асеновград да проявят отговорност и самосъзнание и да започнат да изхвърлят отпадъците си на регламентираните за целта места!
  • 19.07.202109:54
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали