В процес 93 Приключени 2823

Сигнал №1002

Opasno darvo doblijava kashtata ni

Начало
18.07.2021
ID:
1002

Друго

Място/адрес: Asenovgrad ulica tintqva no 11

Описание: Opasno blizo darvo do imota ni


Статус: Приключен
Оценка: 5 от 1 потребител

История на промените

  • 02.08.202115:52
    Здравейте! Кастрене предстои да бъде извършено през октомври тази година.
  • 19.07.202116:49
    Здравейте! Навлизащите в имота Ви клони от дървото ще бъдат подкастрени, с цел безопасност на жилищната сграда.
  • 19.07.202109:53
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали