В процес 148 Приключени 2632

Сигнал №1000

Детска площатка

Начало
18.07.2021
ID:
1000

Предложение

Подаден от: Бахтияр халил

Място/адрес: Хр.Ботев 33

Описание: Здравейте от името на целия квартал Изток моля управата на град Асеновград да се погрижи за нашите дечица докато се строят безразборно детски площадки в квартал запад които вече се разпадат и въобще не се поддържан ние в квартал Изток и то не само имаме една единствена разпаднала се и опасна детска площадка до новата църква . Та нека оправляващтите да обърнат малко внимание на нашите дечица не винаги можем да пътуваме до квартал запад или да си позволяваме да ходим в Пловдив


Статус: Приключен
Оценка: 0 от 0 потребител

История на промените

  • 21.09.202114:37
    Здравейте! Стартирала е процедура по избор на изпълнител за проектиране и изграждане на детска площадка в междублоковото пространство в кв. "Изток".
  • 21.07.202116:35
    Здравейте! В Инвестиционната програма на Асеновград е предвидено проектиране и изграждане на детска площадка в кв. "Изток" - около бл.13. В момента се разработва задание за проектиране. След избор на изпълнител ще се пристъпи към проектиране, издаване на строително разрешение и изпълнение.
  • 19.07.202109:52
    Сигналът е получен и е в процес на обработка.

Всички видове сигнали